• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

Призери 2014-2015 навчального року ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

№з/п

Прізвище, ім’я

Предмет

Учитель, що підготував

Клас

Місце

1.

Грига Богдана

Українська мова та література

Шопляк Людмила Іванівна

10-Б

ІІІ

Правознавство

Лисичко Віра Іванівна

ІІ

Географія

Завидняк Світлана Федорівна

ІІІ

2.

Кодріш Анастасія

Англійська мова

Добак Олеся Вікторівна

8

ІІІ

Хімія

Буковецька Лариса Андріївна

І

3.

Корпош Мирослава

Українська мова і література

Бабинець Ганна Михайлівна

9

ІІІ

4.

Завидняк Ніна

Біологія

Чупіка Ганна Василівна

9

ІІІ

Російська мова

Лендел Тетяна Іванівна

ІІ

5.

Чупіка Марія

Екологія

Завидняк Світлана Федорівна

10-Б

І

ІІІ м. в третьому етапі

6.

Воробканич Ганна

Екологія

Штефаньо Маріанна Петрівна

11

ІІ

7.

Романець Роман

Математика

Попович Тетяна Володимирівна

8

І

8.

Пензеник Андрій

Математика

Смоліна Алла Іванівна

10-Б

ІІІ

.

Інформатика

Меренич Василь Іванович

І

ІІ м. в третьому етапі

9.

Микита Василь

Інформатика

Меренич Василь Іванович

11

ІІ

10.

Гаджега Наталія

Інформатика

Меренич Василь Іванович

9

ІІІ

11.

Соколюк Володимир

Інформатика

Меренич Василь Іванович

8

ІІІ

Інформаційні технології

Мойсей Андрій Андрійович

І

12.

Барна Павло

Астрономія

Бабич Василь Васильович

10-А

ІІІ

Економіки

Завидняк Світлана Федорівна

ІІ

20.

Меренич Юліан

Інформаційні технології

Мойсей Андрій Андрійович

10-А

І

ІІІ м. в третьому етапі

21.

Свида Олександра

Російська мова

Лендел Тетяна Іванівна

10-Б

І

ІІІ м. в третьому етапі

22.

Воробканич Ганна

Технології

Пальок Віталія Юріївна

11

ІІІ

23.

Бобик Назар

Технології

Юральник Віктор Леонідович

11

ІІІ

Призери 2014-2015 навчального року ІІ етапу учнівських конкурсів

№з/п

Прізвище, імя

Конкурс

Учитель, що підготував

Клас

Місце

1

Свида Олександра

Всеукраїнський конкурс есе « Я-європеєць»

Лендел Тетяна Іванівна

10-Б

І

Районний конкурс читців художнього слова

Шопляк Людмила Іванівна

ІІ

2

Попович Валерій

Районний конкурсу

дитячих творчих робіт

« Збережемо природу Іршавщини»

Магурська Яна Василівна

3-А

ІІ

3

Барна Павло

Районний конкурсу

дитячих творчих робіт

« Збережемо природу Іршавщини»

Юральник Віктор Леонідович

10-А

І

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» Номінація « Історія»

Лисичко Віра Іванівна

ІІ

4

Пензеник Андрій

Районний конкурсу

дитячих творчих робіт

« Збережемо природу Іршавщини»

Юральник Віктор Леонідович

10-Б

ІІ

5

Петровцій Вероніка

Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

Барна Ольга Йосипівна

6-Б

І

6

Кодріш Анастасія

Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

Бабинець Ганна Михайлівна

8

ІІ

7

Мушка Михайло

Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

Магурська Яна Василівна

3-А

ІІІ

8

Демченко Катерина

Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

Митровцій Алла Юріївна

4-А

І

9

Команда:

Петрище Аліна, Мойсей Андріян

Греба Іван

Змагання з настільного тенісу

Плескач

Ігор Михайлович

8

4-Б

4-Б

ІІІ

10

Бідзіля Евеліна

Конкурс « Знай і люби свій край»

Свириденко Ольга Андріївна

6-Б

І

11

Попович Валерій

Конкурс « Знай і люби свій край»

Дворак Олена Ярославівна

3-А

ІІ

12

Ломага Єва

Конкурс « Знай і люби свій край»

Дворак Олена

Ярославівна

7

ІІІ

13

Чупіка Марія

Конкурс « Знай і люби свій край»

Дворак Олена Ярославівна

10-Б

ІІ

Кiлькiсть переглядiв: 681